O mnie

Gonzi to miejsce, które powstało z pasji, to miejsce, gdzie mogę przekazać Wam moi czytelnicy swoje uwagi, porady i doświadczenia. Doświadczenia związane z życie, dziećmi, opieką nad nimi, wychowaniem oraz zabawą. To właśnie takiego miejsca potrzebowałam, aby móc dzielić się swoją wiedzą z kimś, kto chce tego czytać. Dlatego na moim blogu znajdziesz ciekawe porady na tematy związane z dziećmi, ale nie tylko. Chcę tutaj także przekazać wam moje zainteresowania, czym się zajmuje na co dzień, doradzić w pewnych kwestiach życiowych. Czasem opublikuję coś z DIY, gdyż lubię w wolnej chwili pomajsterkować.

Dołącz do społeczności Gonzi – dziel się swoją wiedzą z innymi, udzielaj porad, komentuj, doradzaj innym w kwestiach życiowych, związanych z dziećmi, wychowaniem, ale także z własnym hobby.

Jeżeli chcesz ze mną współpracować, masz ochotę na umieszczenie własnego artykułu na łamach mojego bloga, śmiało – wyślij do mnie wiadomość, a ja każdą chętnie przeczytam i udzielę odpowiedzi. Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy, który możesz użyć celem przesłania wiadomości do mnie. Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości w ciągu jednego dnia, ale czasem potrzebuję więcej czasu. Cierpliwości – zawsze odpisuję 😉