• Kategorie
  • Baterie Akumulatorki Panasonic Eneloop HR6/AA Ni-MH 1900mAh 1,2V - opak. 4 szt.

Symbol: KC1180
49.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Poczta Polska Kurier 48 16
Kurier DPD (Pobranie) 20
Poczta Polska Kurier 48 (Pobranie) 21
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 661 315 380

Zostaw telefon

Akumulatory Eneloop - i nie potrzebujesz nic więcej

Eneloop to idealny, trwały, fabrycznie naładowany, energooszczędny i ekonomiczny akumulator, który dobrze nadaje się do recyklingu i może być ładowany oraz rozładowywany nawet 2100 razy. Sięgnij po przyszłościowe akumulatory i dbaj o przyszłość naszego środowiska.

Życie z poszanowaniem środowiska

Eneloop to akumulator, który stworzony został wokół koncepcji zrównoważonego rozwoju i poszanowania dla planety Ziemi. Kierujemy się zasadą: „nie wyrzucaj, lecz ponownie naładuj". Korzystając z akumulatorów eneloop, ograniczasz ilość odpadów i mniej obciążasz środowisko naturalne.

image

Korzyści ekonomiczne

Choć początkowy koszt akumulatora przeznaczonego do wielokrotnego ładowania wydaje się stosunkowo wysoki, inwestycja w eneloop zwróci się już po kilku cyklach ładowania, a w dłuższej perspektywie — przyniesie znaczące oszczędności. Akumulatory eneloop można ładować nawet 2100 razy.

Gotowe do działania, od razu i po latach

Akumulatory eneloop są fabrycznie naładowane i gotowe do użytku od razu po zakupie. Nie trzeba ich ładować przed pierwszym użyciem. Podczas gdy inne akumulatory, które nie są od razu gotowe do działania, z czasem tracą zgromadzoną w nich energię, technologia eneloop firmy PANASONIC umożliwia zachowanie po 5 latach nawet 70% zgromadzonej energii.

Akumulator o wyższym napięciu

Jedną z najważniejszych cech akumulatorów eneloop jest wyższy poziom napięcia. Wiele urządzeń wyłącza się lub sygnalizuje niski poziom naładowania akumulatora, gdy napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Napięcie tradycyjnej baterii Ni-MH nieustannie obniża się i bardzo szybko spada poniżej tego krytycznego poziomu. Natomiast akumulatory eneloop przez długi czas utrzymują napięcie wyższe niż 1,1 V — dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem spada ono poniżej wartości granicznej. To między innymi dlatego akumulator eneloop wystarcza na więcej zdjęć niż zwykłe baterie i akumulatory.

image

Działają w niskich temperaturach

Akumulatory eneloop zachowują znakomite parametry w temperaturze 0ºC, a używać ich można nawet przy -20ºC. I nawet przy -20ºC akumulatory eneloop bardzo powoli tracą zgromadzoną w nich energię. Czas działania będzie jednak krótszy niż w temperaturze pokojowej.

image

Główne cechy:

  • Fabrycznie naładowane,
  • Niskie samorozładowanie,
  • Pracują w niskich temperaturach,
  • Wyprodukowane w Japonii,
  • Do 2100 cykli ładowania.

Specyfikacja:

Akumulator: niklowo-wodorkowy
Pojemność: 1900 mAh
Typ: AA
Napięcie: 1.2V
Średnica: ok. 14mm
Wysokość: ok. 50mm
Wyprodukowane: w Japonii
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.