• Kategorie
  • Multikostka Emily bryła edukacyjna - multicentrum edukacji malucha

Symbol: HT-806
Brak towaru
83.04
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór w Punkcie (Poczta Polska) 14
Kurier DPD 15
Poczta Polska Kurier 48 16
Odbiór w Punkcie - Pobranie (Poczta Poska) 19
Kurier DPD (Pobranie) 20
Poczta Polska Kurier 48 (Pobranie) 21
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
image

Opinia psychologów dziecięcych

Zdaniem dziecięcych psychologów najlepszą formą nauki jest zabawa - ta wielofunkcyjna multikostka edukacyjna spełnia te założenia w 100%. Multikostka doskonale rozwija zdolności intelektualne i manualne maluchów, ich wyobraźnię oraz koncentrację.

image

Kinder niespodzianka

To, co zachwyci każde dziecko i zapewni mu długie godziny zajmującej, mądrej zabawy, to aż 5 kolorowych ścian, wyposażonych w przeróżne elementy edukacyjne, w tym świetlne i dźwiękowe.

image

ORYGINALNE, BARDZO ŁADNE OPAKOWANIE

image

ŚCIANA BIAŁA

Na tej ściance znajduje się gra zręcznościowa, która polega na uderzaniu młoteczkiem w niebieski lub czerwony guzik tak, aby znajdująca się wewnątrz kulka przeskoczyła na drugą stronę. W czasie uderzania młoteczkiem, dziecko usłyszy wesołe dźwięki. Dla malucha to doskonała zabawa, która uczy go również cierpliwości, zręczności i sprytu.

image

ŚCIANA ŻÓŁTA - GÓRNA

Na górnej ścianie znajdują się dwa labirynty-kolejki z kolorowymi koralikami oraz duży przycisk, który po naciśnięciu zapala się i wydaje kilka dźwięków. Znajduje się tu również włącznik on/off i miejsce na młoteczek używany do gry zręcznościowej. Koraliki mogą spełniać wiele funkcji, w zależności od wieku dziecka - najmłodszym sporo radości sprawi dotykanie ich i przerzucanie po pałąku, z kolei starsze dzieci za pomocą koralików można nauczyć odróżniania kolorów, a następnie liczenia.

ŚCIANA ZIELONA

Na tej ściance znajduje się mikrofon, przez który maluchy mogą śpiewać i mówić. Mikrofon działa po podniesieniu czerwonej dźwigni, która zapala światełko i uruchamia lusterko, w którym zobaczyć można wesołe zwierzątko z mikrofonem.

image
image

ŚCIANA NIEBIESKA

Na tej ściance znajdują się dwie zębatki, które podczas obrotu wydają wesołe dźwięki. Większa zębatka wypełniona jest wodą, w której pływają morskie stworki. Zielony guzik włącza melodyjkę, a fioletowy - pojedynczy dźwięk.

ŚCIANA POMARAŃCZOWA ORAZ NIEBIESKA

Na zielonej ściance znajduje się symulator kierownicy, którą można kręcić w lewo i prawo. Znajduje się tu również stacyjka, po przekręceniu której usłyszymy dźwięk zapalanego silnika.

Na ściance niebieskiej znajduje się mini telefon oraz duży biały guzik, który zmienia obrazki na ekranie. Po naciśnięciu go, na ekranie pokażą się trzy obrazki i adekwatne do nich dźwięki. Maluch usłyszy pianie koguta, chrapanie oraz inne melodie.

image

W TROSCE O NAJMŁODSZYCH

ZABAWKA POSIADA CERTYFIKAT CE

ZAWABKA NIE POSIADA METALOWYCH CZĘŚCI ANI OSTRYCH KRAWĘDZI

Zabawka wykonana jest z dobrej jakości plastiku, w ładnych, żywych kolorach, co na pewno zachęci dziecko do zabawy i poznawania możliwości nowej zabawki.

Do uruchomienia potrzebne są 3 baterie 1,5V AA (nie dołączone do zestawu).

Zawartość zestawu:

  • multikostka edukacyjna
  • estetyczne opakowanie
image

Wymiary:

Opakowania: 28,5 x 18 x 30cm
Podstawa: w najszerszym miejscu - 31cm
Wysokość: ok. 17cm, z zamontowanymi pałąkami ok. 23,5cm
Szerokość jednej ściany: ok. 19cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny